Navštivte naše stránky pro firemní poptávky:

Naše společnost Versailles s.r.o se zabývá výrobou dárkového balení a kompletním dárkovým řešením na klič

 již od roku 1995.

Zaměřujeme se především na výrobu obalů, dárkových balení i kompletace.

Díky dlouholetým zkušenostem se nebojíme výzev a dokážeme řešit komplikované zakázky jakýchkoliv rozměrů a požadavků.

Jsme potěšeni, že jste zavítali na náš e-shop darekschuti.cz, kde je naše nabídka specializovaná pro jednotlivce s přáním nalézt jedinečný dárek pro jakoukoliv příležitost. V případě zájmu o firemní balíčky vás proto prosíme o shlédnutí a kontaktování přes naše stránky www.versailles.cz. 

Děkujeme a těšíme se na naší spolupráci! 

Určete si cenu balíku, sortiment máme v malíku!

Nebojte se nám napsat Vaší cenovou představu dárkového balíčku, abychom se vešli do firemního rozpočtu. Rádi Vám sestavíme nabídku dárkových krabiček, ze kterých si budete moci vybrat vašeho favorita. 

Krabička dle vašeho přáníčka.

Vyrobíme Vám dárkové krabičky dle Vašich požadavků, abychom splnili veškerá Vaše přání a očekávání. Všechny naše krabičky vyrábíme bez výsekové desky, čímž Vám ušetříme náklady, ale splníme nesplnitelné! U nás si nemusíte dělat starosti s balením. To nechte na nás! 

Balíček pro každý mlsný jazýček.

Víte, co by mlsné jazýčky ocenily, ale nenašli jste vhodný balíček? Nebojte se, máme pro vás schované všelijaké pochutiny, delikatesy i nápoje, které na našem e-shopu prozatím nenajdete, Proto Vám dokážeme nabídnout neodolatelnou nabídku všech možných dobrot i laskomin, které potěší všechny vybíravé chuťové pohárky. 

Firemní logo

Každý dárkový balíček dokážeme označit Vaším firemním logem. Bohužel ještě nedokážeme propojit reálné dárkové balíčky s on-line prostředím, ale plán na označení Vaší firmy bychom stejně měli! A kdo by měl přeci jen zájem o propojení s on-line světem, navrhujeme místo loga QR kód. 

Přáníčka na míru

S přáníčky Vám rádi píchneme! Díky našim přáním vyčarujete úsměv na tváři všem obdarovaným a okouzlíte osobním přístupem. Protože i díky malému vzkazu uděláte velkou radost! 

Nechte balení na nás! 

Napište nám Vaše přání a my Vám budeme hned k mání.