Doprava a platba

Messenger/kurýr

Cena dopravy 180 Kč/balíček.
Doručení většinou do druhého dne s možností úpravy doručení. 

Balík je předáván z ruky do ruky a je s ním velmi opatrně zacházeno.

Messenger

Doprava zdarma u květ. bedýnek.
Doručení většinou do druhého dne s možností úpravy doručení.

Balík je předáván z ruky do ruky , přes noc je bedýnka uchována v depu, které květině prospívá a je s ní velmi opatrně zacházeno.

.

Bankovním převodem

Zdarma - Po odeslání vaší objednávky, vám na e-mail přijdou údaje s platebními podmínkami. Po uhrazení objednávky, vám balíček obratem odešleme. 

ODESÍLÁNÍ BALÍČKŮ

Naším hlavním přání je, aby se k vám dárkové balíčky dostaly v perfektním stavu, proto se soustředíme na co nejbezpečnější obalový materiál a přepravu. Každý balíček je zabalen do bublinkové fólie. Přepravní krabici označujeme nálepkou KŘEHKÉ a upozorňujeme přepravce na šetrné zacházení. 

ODESÍLÁNÍ BEDÝNEK

Speciální květináč
Speciální květináč

Živé květiny vážeme a zdobíme do speciálního květináče, který zajistí nepřetržitou vláhu i výživu. Díky němu vám květiny vydrží dlouho čerstvě a krásné.  

Skleníkový efekt
Skleníkový efekt

V dalším kroku balíme celou bedýnku do celofánu, díky kterému si květina sama vytvoří skleníkový efekt. Zároveň vám tak přijde již slavnostně zabalená dárková bedýnka. 

Bezpečnostní krabice
Bezpečnostní krabice

Nejlepším naším pomocníkem při expedici, je speciálně vyrobená bezpečnostní krabice, která díky své konstrukci ochrání celou bedýnku i s živou květinou před nárazy a poškozením.