Dárková magnetická krabice Almendra Red

Dárková hnědá magnetická krabice Almendra Red je speciální svou exkluzivní potahovanou krabicí, uzavíratelnou na magnetické víko, ale zejména svým obsahem.
Představte si Vaše oblíbené potraviny a slučte je do jednoho krásného elegantního balíčku. My jsme ho pro Vás připravili!
Tento dárek je význačný zejména luxusním červeným vínem.

Víno oceněné jedním z hlavních italských hodnotitelů vín - Luca Maroni - jako "Best red wine of Italy" "Nejlepší italské červené víno pro roku 2018" Edizione Cinque Autoctoni je mohutné červené italské víno z pěti lokálních odrůd - Montepulciano, Sangiovese, Primitivo, Negroamaro a Malvasia Nera. Farnese je jedním z předních italských vinařství a Edizione Cinque Autoctoni je pro ně v pravém slova smyslu vlajkovou lodí. Poprvé toto víno vzniklo v ročníku 1999. K němu se skvěle hodí trio výběrových a kvalitních hořkých čokolád. Uchvátí vás pralinky se slaným karamelem, hořká čokoláda s mandlemi či 99% hořká čokoláda s pravých kakaových bobů.

Darujte nevšední a krásný dárek, s kvalitními pochutinami s chutí a udělejte svým obdarovaným radost. Dozdobená je krásnou saténovou mašlí.

Dárková krabička obsahuje:

- Fantini Cinque Autoctoni collection 18 edizione 

- WILLIE'S CACAO PRALINKY CARAMEL PEARLS HOŘKÉ 71% SE SLANÝM KARAMELEM 150g 

- TABULKA HOŘKÉ 99 % ČOKOLÁDY NERO 75g 

- Čokoláda Willie's Almendra hořká s mandlí 70% 50g


Po domluvě je možná výměna sortimentu.

2 312,00 Kč