VÍTEJTE U NÁS, JSME MÍŠA
A HANKA

Dcera a matka. Dvě rodinně spřízněné duše, které rodičovský vztah zakládají na lásce, porozumění, nejlepším kamarádství a veselé povaze.
Protože obě milujeme cestování za dobrým jídlem, kde si vychutnáváme chvíle radostných okamžiků a půvab zahraničních chutí, rozhodly jsme se vše skloubit do jednoho a vytvořily jsme koncept Dárek s chutí.
Tak v každém balíčku darujete to nejlepší ze zahraničních delikates, které si budete moci vychutnat v pohodlí domova. Aby byla podtržena výjimečnost všech pochutin, balíme je pro vás do elegantních dárkových krabic nebo přírodních dřevěných bedýnek s čerstvou živou květinou. 
Naším cílem je, abychom vám ulehčily od nakupování dárků až po shánění květiny a vy se tak v klidu mohli těšit na slavnostní chvíle s vašimi nejbližšími. 

Žijeme v uspěchané době, tak si z ní nechte alespoň chvíli pro sebe. ❤

Náš tým

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Klikněte a můžete začít psát. Voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia.